01 / 13

Podzimní mini focení


Máme tu podzim a s ním i krásné barevné padající listí, čas, který je ideální k focení.

Dny se krátí a focení během zlaté hodinky, což je zhruba hodinu před západem slunce, je tak dostupnější rodinám s malými dětmi.


Jak focení probíhÁ:

Focení se mnou je uvolněné a příjemné. Nebudu vás nutit do žádných nepřirozených póz ani se nebudete muset smát do kamery. Ale nebojte, fotky jak se smějete mít budete. Budete se však smát přirozeným smíchem, ne nuceným úsměvem. Děti focení se mnou baví a téměř vždy si to užívají.


Budeme se procházet, házet listí a klidně si do něj můžete i lehnout. Najdu pro vás krásné místo s baravenými stromy. Ale pokud máte nějaký nápad kde fotit a kde to máte opravdu rádi, tak je možno fotit i tam.


Co ZAHRNUJE VÁŠ MINI BALÍČEK:

  • 20 minut focení
  • 5 upravených fotek (vašeho výběru) s možností přikoupit víc
  • Soukromou foto galerii s heslem obsahující 40+ fotek
  • 200 Kč slevu na Vánoční focení se mnou


Podzimní focení mám pro vás jen za 1200Kč


Co je vlastně mini focení a pro koho je?

Mini focení je focení, které trvá jen 20 minut. Ideální pro rodiny s malými dětmi, které nevydrží u focení dlouho a chtějí přidat pár krásných fotek do jejich rodinného alba. Ale i pro páry nebo individuální focení. V případě focení rozšířené rodiny je nutno prodloužit čas focení po domluvě se mnou. Mini focení probíhá jen v určitých dnech na přesně určených místech.


Rodiny se tak často fotí pravidelně například v každém ročním období fotí aby si nechali zachytit to jak jim děti zase vyrostli a obnovili svá rodinná alba.


Domácí mazlíčci jsou vítáni.