Photography to me, is catching a moment which is passing, and which is true.


Photography to me, is catching a moment which is passing, and which is true.

Jmenuji se Štěpánka a jsem fotografka

Proč fotím

Focení je mojí vášní již dlouhá léta a neskutečně mě baví vše s tím spojené. Když fotím, tak se pro mě zastaví čas a já si užívám přítomný moment úplně nejvíce. Jsem člověk společenský a tvořivý a bude mi ctí pro vás zachytit ty nejkrásnější momenty s vašimi nejbližšími.
Focení se mnou je přirozeně uvolněné a zábavné. Nebudu vás nutit do umělých úsměvů do kamery, ale i tak vám mohu zaručit, že se na fotkách budete smát. Miluju děti a mám cit pro to, abych je zaujala a i oni se na mě pak u focení smějí.

Kontaktuj mě

Jak to všechno začalo


Focení mě bavilo už jako malou holku. Když mi bylo dvanáct let, tak jsem si často půjčovala od táty digitální foťák, tenkrát jsem ještě netušila, že se focením budu jednou živit. Ve dvaceti letech jsem dostala svoji první zrcadlovku ze které jsem byla naprosto nadšená a pak už jsem ji nedala pár let z ruky. Už tenkrát mě neskutečně bavilo fotky i upravovat. 

V mých 24 letech jsem se vydala cestovat na Nový Zéland a po několika letech na druhém konci světa jsem si tam založila vlastní fotografickou firmu a začala jsem fotit profesionálně. Nyní jsem s rodinou opět v Čechách a s focením chci pokračovat.

Kdo jsem

Ahoj / Dobrý den
Jmenuji se Štěpánka a fotím protože mě to baví. Jsem mámou dvou dětí a jedné border kolie a ženou jednoho úžasného muže. Miluju hořkou čokoládu, tanec a chvíle kdy mohu být za objektivem.

Kontaktuj mě

máma fotografka láska

Hi, I’m so happy you’re here!


I’m Stepi and I’m a passionate lifestyle photographer specialising in capturing the beautiful stories of everyday life.


I started exploring photography when I was 12 years old through my dad’s old digital camera. I’m very creative soul and I quickly fell in love with my new hobby. When I was about 20 years old I got my first decent camera and I took it everywhere with me. Later on I went to travel and photography became even more important part of my life.


When our little one was born I decided to follow my dream and I became a professional lifestyle photographer/ storyteller. I love my job and I’ll go extra mile to get the images you wish for because I want you to care about these photos as much as I do. I would love to create beautiful images for you which tell your story and fill your heart.


Which of the photograph is my favourite?
The one I'm going to take tomorrow.

unknown