01 / 24

Lifestyle rodinné focení

Fotím momentky


Lifestylové rodinné focení je hlavně o zachycení vašeho rodinného příběhu. Focení je nepozované a není nutné smát se do kamery. To ale neznamená, že nebudete mít žádné fotky kde se smějete, právě naopak. Mým cílem je zachytit vás a vaši rodinu v přirozenosti tak, jak opravdu jste, jak si užíváte přítomnost rodiny, děláte s dětmi blbiny, objímáte se a vůbec jste blízko jeden druhému. Mohu vám zaručit, že na fotkách pak naleznete spoustu přirozených úsměvů a krásných okamžiků, které budete mít zachýcené už na vždy.


Kde a kdy fotím:

Příroda je mým foto studiem a díky tomu mohu zaručit, že žádné focení nebude stejné jako to předchozí. Vždy je jiné počasí, jiná obloha a třeba i jiné místo.


Místo k focení si můžete určit sami pokud máte nějaké oblíbené místo kam rádi chodíte s rodinou.

Nebo si ho můžete nechat doporučit.


Fotit mohu i v pohodlí vašeho domova a zachytit tak pro vás i prostředí ve kterém děti vyrůstají.


Při venkovním focení je nejlepší čas na focení v takzvané zlaté hodince, což je přibližně v prvních dvou hodinách po východu a dvou hodinách před západem sluníčka. Budu k tomu času směřovat i vaše focení.
Lifestyle Family

Every family has a story to tell, let me capture yours so you can always go back in time and feel that love, connection and emotions in your photographs.


These sessions are about capturing how you really are as a family, and how you interact together. Even though I will include a couple of images of everyone looking at me (if possible), that’s not the goal of the session. The main goal is to cover emotion and connection between you.


Lifestyle family sessions are held at the location of your choice. Few of the most favourite places are Port Hills, New Brighton or Sumner beach and Botanic Gardens. Every family has their own special place where they would love to take their photos.

Your family session is up to 1.5hr long and there's plenty of time for you and your kids to get to know me and feel comfortable in front of a camera. Fur babies are of-course also very welcome as they're an important part of the family.


The best light for your session is one and half hour before sunset or the first hour and half after sunrise. I always do my best to book you for the best time possible to get the most beautiful light for your session. But I also understand that these times are often not available for families with little kids, especially during the summer.Pro více fotek navštivtě moje galerie


For more photos view my galleries