Zachytím pro vás ty nejkrásnější rodinné momenty

Lifestylové Newborn focení


Newborn focení je pro mě jedno z nejkrásnějších focení, které zachycuje lásku a propojení mezi vámi a miminkem.


KDY SE OBJEDNAT NA FOCENÍ:

Na focení se můžete objednat kdykoliv během těhotenství nebo těsně po narození miminka. Společně stanovíme termín focení se kterým bude možno hýbat podle toho kdy se miminko narodí.


Doporučuji fotit už v prvním týdnu narození vašeho miminka, kdy je miminko ještě úplně malinké a hodně spinká. Ale dá se fotit až do věku 3 měsíců. Každopádně čím dřív tím lépe.


Dělám i tzv Fresh 48 hours focení

To je focení v prvních 48 hodinách od narození miminka. Jsem tak schopná pro vás zachytit opravdu kouzelné fotky úplně malého miminka.Jak focení probíhá:

Lifestylové focení miminka je uvolněné, nepózované focení. Vyfotím pro vás přirozené fotografie zachycující propojení mezi vámi a vaším miminkem, popřípadě dalšími členy rodiny. Provedu vás celým focením tak, aby jste si ho užili. Během focení budete trávit společný čas tak, jak jste zvyklí. Můžete se objímat, hrát si a smát se, chovat miminko, číst knížku, dávat si pusy atd. Miminko fotím nejčastěji u vás v náručí, tam kde mu je nejlépe, ale nebudou chybět ani fotografie miminka jak leží v měkoučké dece ve vaší blízkosti.

Kde budeme fotit:

Focení probíhá v pohodlí vašeho domova, popřípadě v porodnici či v porodním domě.


Jak dlouho budeme fotit:

Focení trvá hodinu až dvě, vše záleží na dané situaci. Jak často se bude miminko kojit, přebalovat, spinkat at tak dále. Focení ukončím až ve chvíli kdy si budu jistá, že máme vše potřebné vyfocené.


Co na sebe:

Před focením vám do emailu pošlu Průvodce focením v pdf formátu, kde najdete rady ohledně oblečení a další informace k focení.


Pejskové a další chlupatí členové rodiny jsou samozrejmě vítáni.Newborn lifestyle sessions

There's no greater joy than photographing love and connection between you and your little baby.


Newborn sessions are held at the comfort of your own home from birth until approximately 3month of age, but the sooner the better.


Lifestyle photography is about capturing how you really are as a family, and how you interact together. Even though, I will include a couple of images of everyone looking at me (if possible), that’s not the goal of the session. The goal of the session with me is to cover emotion and connection between you and your loved ones.

Fur babies are also welcomed to your session as they're very important part of the family.


A lifestyle session doesn’t mean I don't help you along the way so trust me. I’m in control and will help prompt you throughout the session as much or as little as I need to.


Fresh 48hrs Session

Yes, I also do Fresh 48hrs newborn sessions. These are held at the comfort of your own home, at the hospital or birthing unit within the first couple of days of your babies life.

For more photos view my galleries